0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: EU
Mudel: Umberto Comfort Style
Saadavus: Tellimisel 3-8 nädalat
350.00€
Ilma KM-ta: 291.67€

Võimalikud valikud

Ostu-Müügi Lepingu tingimused jõustuvad ettemaksu laekumise hetkel ”GRIGER OÜ” arvelduskontole. Ettemaks on vähemalt 50% tellimuse kogumaksumusest.

Umberto mudel tagab erakordse mugavuse ja sügava une. Selle madratsi õnnelikud omanikud unustavad seljavalu ja unetuse. Erilist tähelepanu tuleks pöörata selle unikaalsetele jahutusomadustele.

Madratsi omadused:

  • 7-tsooniline pakitud vedrusüsteem.
  • Elastne ja väga vastupidav T30 vaht (poroloon) 5 cm. (30 kg/m3).
  • Madratsi kõrgus - 24 cm +/- 
  • Madratsi ümbris on antiallergeeniline ja jahutusomadustega. Sellel on õhku labilaskev materjal "Cooler" ühel pool ja 3D valge kangas teisel pool.
  • Madratsi ümbris on lukuga eemaldatav ja masinas pestav kuni 60-kraadise veega. 
  • Kahepoolne madrats, suure jaikusega H4.
  • Madratsi mõlemad pooled vooderdatud kvaliteetse porolooni ja vatiiniga.
  • Ortopeedilised omadused.
  • Sobib suurema kaaluga inimestele.
Umberto madrats on unikaalne peamiselt tänu kahest osast koosnevale kattele: Ühel pool "Cooler" jahutusomadustega kangas ja teisel pool 3D-kangas, mis laseb õhul paremini läbi madratsi liikuda. Tänu sellele jahutab kate une ajal keha ja hoiab ära liigse higistamise.


Antiallergilised omadused tagab madratsi ümbris "Cooler" koos 3-D kangaga. Samuti võimaldab madratsis kasutatud elastne T30 vaht (poroloon) piisava õhu labilaskvuse une ajal.
Sõltumatu vedrustus. Iga vedru madratsi sees on pakitud eraldi kangast kotikesse ja vedrud liiguvad üksteisest sõltumatult. Tänu sellele kohandub madrats ideaalselt keha vormiga. Sellist tüüpi madratsil saavad mugavalt magada kaks inimest, ilma et nad üksteist häiriks, isegi kui nende kehakaal erineb oluliselt.

Umberto madratsi konstruktsioon lisab selle kõvemate madratsite sekka, pakkudes seljale õiget asendit. Seda väärtustavad inimesed kellele meeldib magada kõvemas voodis, samuti ka need, kellel on suur kehakaal. Sellist tüüpi madrats toetab optimaalselt selgroogu ja aitab säilitada selle loomulikku joont une ajal.
Madrats toetab optimaalselt selgroogu ja aitab säilitada selle loomulikku joont. Lisaks parandab vereringet ja aitab lõdvestada lihaseid. Tänu 7 erineva ala jäikusele on tagatud maksimaalne mugavus ja õige kehahoiak. 7 ala on jaotatud järgmiselt: pea-, õla-, nimme-, vaagna-, reie-, sääre- ja jalalaba piirkond. Igale kehaosale on määratud individuaalne tugi. Madrats reageerib survele ning jaotab koormuse ühtlaselt.

Soovitame iga kolme kuu tagant madratsit pöörata erinevate poolte peale, ning samuti madratsi otsi (pea-jalad).

Mõõdud:80x20090x200100x200120x200140x200160x200180x200200x200
Hind:350€390€435€510€590€670€745€870€

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!