0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: EU
Mudel: Frezia, Aloe Vera
Saadavus: Tellimisel 3-8 nädalat
350.00€
Ilma KM-ta: 291.67€

Võimalikud valikud

Ostu-Müügi Lepingu tingimused jõustuvad ettemaksu laekumise hetkel ”GRIGER OÜ” arvelduskontole. Ettemaks on vähemalt 50% tellimuse kogumaksumusest.

Mudel Frezia - kollektsioonist Comfort Style. Sobib suurepäraselt inimestele, kes hindavad kõrgelt mugavust ja antiallergilisi omadusi. Madrats Frezia on kahepoolne ja erineva jäikusega, mis suurendab tema mitmekülgsust vastavalt erinevate inimeste vajadustele.

Madratsi omadused:

  • 7-tsooniline pakitud vedrusüsteem.
  • Termoelastne poroloon - 3 cm / Lateks - 3 cm / Polüuretaanvaht T 25 (25 kg/m3).
  • Madratsi kõrgus - 26 cm +/- 
  • Madratsi ümbris on antiallergeeniline ja õhku läbilaskev materjal "Aloe Vera".
  • Madratsi ümbris "Aloe Vera" on lukuga eemaldatav ja masinas pestav kuni 60-kraadise veega. 
  • Kahepoolne madrats, keskmise jäikusega  H2, H3
  • 3D-kangast riba on madratsi küljepaneelidele õmmeldud, mis laseb õhul paremini labi madratsi liikuda.
  • Ortopeedilised omadused.


Sõltumatu vedrustusIga vedru madratsi sees on pakitud eraldi kangast kotikesse, ning tänu sellele liiguvad üksteisest sõltumatult. Pocket-tüüpi madrats omab väga palju toetuspunkte, mis võimaldavad säilitada loomulikku kehakuju une ajal. Loomulik kehakuju annab täieliku organismi regenereerimise une ajal ja pikemas perspektiivis vähendab probleemi uinumisega.
Individuaalne tugi igale keha osaleMadrats toetab optimaalselt selgroogu ja aitab säilitada selle loomulikku joont. Lisaks parandab vereringet ja aitab lõdvestada lihaseid. Tänu 7 erineva ala jäikusele on tagatud maksimaalne mugavus ja õige kehahoiak. 7 ala on jaotatud järgmiselt: pea-, õla-, nimme-, vaagna-, reie-, sääre- ja jalalaba piirkond. Igale kehaosale on määratud individuaalne tugi. Madrats reageerib survele ning jaotab koormuse ühtlaselt.

Termoelastne poroloon Termoelastne poroloon muudab madratsi jäikust kehatemperatuuri mõjul, mille tõttu madrats kohaneb ideaalselt kehaga. Seda porolooni nimetatakse termoelastseks ehk "laisaks" porolooniks tema aeglase deformeerimise tõttu. Lamades tunned endasse hoovamas mõnusat laiskuselainet ja mugavustunne on kohe tajutav.
Lateks Lateksvaht, mida kasutatakse madratsis, sisaldab kuni 20% looduslikku kautšuki e. hevea piimmahla. See on suurepärane lahendus allergikutele – selle unikaalsed omadused vähendavad oluliselt võimalust paljuneda seentel, hallitusel ja tolmulestadel. Palju toetuspunkte ja vastava paindlikkusega lateksist plaatidega madratsid sobivad suurepäraselt inimestele, kes kannatavad seljavalude all.

Antiallergeeniline Antiallergilised omadused tagavad madratsi ümbris "Aloe Vera" koos 3-D ribaga, mis on madratsi küljepaneelidele õmmeldud. Samuti võimaldavad madratsis kasutatud latekskihid piisava õhu läbilaskvuse une ajal. Madratsi ümbris "Aloe Vera" on eemaldatav ja masinas pestav kuni 60-kraadise veega.
Aloe VeraMadratsi ümbris on immutatud unikaalse aloe-geeli kosmeetiliste omadustega, mis on kasulik tundlikule nahale. Aloe Vera kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest, pehmendab ja toidab kasulike ainetega, ning takistab bakterite ja mikroorganismide teket madratsikattes. Madratsi küljepaneelidele on õmmeldud 3-D riba, mis laseb õhul paremini läbi madratsi liikuda. Madratsi ümbris on eemaldatav ja masinas pestav kuni 60-kraadise veega.

Soovitame iga kolme kuu tagant madratsit pöörata erinevate poolte peale, ning samuti madratsi otsi (pea-jalad).

Mõõdud:80x20090x200100x200120x200140x200160x200180x200200x200
Hind:350€390€435€510€590€670€745€940€

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!