0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: EU
Mudel: Nasturcia
Saadavus: Tellimisel 3-8 nädalat
560.00€
Ilma KM-ta: 466.67€

Võimalikud valikud

Ostu-Müügi Lepingu tingimused jõustuvad ettemaksu laekumise hetkel ”GRIGER OÜ” arvelduskontole. Ettemaks on vähemalt 50% tellimuse kogumaksumusest.

Madrats Nasturcia - see on mudel, mis on mõeldud peamiselt inimestele, kes kannatavad seljavalude all ja kellel on unehäired. Mugavust tagavad ülielastne vaht, lateks ja termoelastne poroloon (Visco), mis annavad suurt paindlikkust ja hoiavad selga õiges asendis. Termoelastne poroloon omab spetsiaalset profileeritud süsteemi, mis parandab selle elastsust ja hõlbustab õhutamist niiskuse loodusliku aurustumise kaudu. Madratsit saab kasutada ka reguleeritava ja elektrilise voodipõhjaga voodil. Suurepäraselt sobib inimestele kes armastavad väga paindlikku ja pehmet voodit.

Madratsi omadused:

  • Termoelastne poroloon - 5 cm / Lateks - 7 cm / Ülielastne vaht - 5 cm / Lateks - 7 cm.
  • Madratsi kõrgus - 25 cm +/- 
  • Madratsi ümbris on antiallergeeniline ja õhku läbilaskev materjal "Korall".
  • Madratsi ümbris "Korall" on lukuga eemaldatav ja masinas pestav kuni 60-kraadise veega. 
  • Kahepoolne madrats - erineva jäikusega pooled H1 - H2.
  • 3D-kangast riba on madratsi küljepaneelidele õmmeldud, mis laseb õhul paremini läbi madratsi liikuda.
  • Ortopeedilised omadused.
  • Võimalik kasutada põhjadel ja raamidel, mille peats ja jaluts on reguleeritavad.


Termoelastne poroloonTermoelastne poroloon muudab madratsi jäikust kehatemperatuuri mõjul, mille tõttu madrats kohaneb ideaalselt kehaga. Seda porolooni nimetatakse termoelastseks ehk "laisaks" porolooniks tema aeglase deformeerimise tõttu. Lamades tunned endasse hoovamas mõnusat laiskuselainet ja mugavustunne on kohe tajutav.


LateksLateksvaht, mida kasutatakse madratsis, sisaldab kuni 20% looduslikku kautšuki e. hevea piimmahla. See on suureparane lahendus allergikutele – selle unikaalsed omadused vähendavad oluliselt võimalust paljuneda seentel, hallitusel ja tolmulestadel. Palju toetuspunkte ja vastava paindlikkusega lateksist plaatidega madratsid sobivad suurepäraselt inimestele, kes kannatavad seljavalude all.Ülielastne poroloonVäga vastupidav, elastne ja kerge. Kohaneb ideaalselt kehaga ja tagab väga hea õhuringluse, mida hindavad inimesed, kellel on probleemiks liigne higistamine.


AntiallergeenilineAntiallergilised omadused tagavad madratsi ümbris "Korall" koos 3-D ribaga, mis on madratsi küljepaneelidele õmmeldud. Samuti võimaldavad madratsis kasutatud latekskihid piisava õhu läbilaskvuse une ajal. Madratsi ümbris "Korall" on eemaldatav ja masinas pestav kuni 60-kraadise veega.OrtopeedilineMadrats toetab optimaalselt selgroogu ja aitab säilitada selle loomulikku joont. Lisaks parandab vereringet ja aitab lõdvestada lihaseid.

Soovitame iga kolme kuu tagant madratsit pöörata erinevate poolte peale ning samuti madratsi otsi (pea-jalad).


Mõõdud:80x20090x200100x200120x200140x200160x200180x200200x200
Hind:560€625€760€860€955€1080€1210€1450€

Valige sobiv mõõt menüüs!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kokkusobivad tooted