0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: EU
Mudel: Ernesto
Saadavus: Tellimisel 3-8 nädalat
175.00€
Ilma KM-ta: 145.83€

Võimalikud valikud

Ostu-Müügi Lepingu tingimused jõustuvad ettemaksu laekumise hetkel ”GRIGER OÜ” arvelduskontole. Ettemaks on vähemalt 50% tellimuse kogumaksumusest.

Vedrumadrats Ernesto Pocket

Mugavuse ja ilu kombinatsioon eriti nõudlikele inimestele. 

Mudel on elegantse disainiga ja unikaalse kombinatsiooniga, mis pakub paindlikkust, tugevust ja elastsust.

Madratsi omadused:

  • 7-tsooniline pakitud vedrusüsteem.
  • Seitsmetsoonilised plokid koosnevad 7-st erineva jäikusega vedrude tsoonidest.
  • Madratsi kõrgus - 22 cm. 
  • Madratsi ümbris on antiallergeeniline, suure tihedusega kangas "Aero".
  • Madratsi ümbris "Aero" on eemaldatav ja masinas pestav kuni 60-kraadise veega. 
  • Kahepoolne madrats.
  • Madratsi külgedel on 3D-kangast riba, mis laseb õhul paremini läbi madratsi liikuda.
  • Polüuretaanvaht T30, 4 cm (30 kg/m3).
  • Ortopeedilised omadused.
  • Keskmise jäikusega madrats H2, H3  

Madrats Ernesto - see on valik neile, kes hindavad sügavat ja kvaliteetset und. Madratsi konstruktsioon loob täieliku mugavuse ka neile, kes kannatavad seljavalude all ja on suurema kehakaaluga. Lisaks suurepärastele ortopeedilistele omadustele, paistab see mudel silma ka ainulaadse välimusega, kasutades innovatiivset 3D-võrku.
3D-Võrk - see on kaasaegne ventilatsioonisüsteem mis laseb õhul paremini läbi madratsi liikuda.


Ernesto konstruktsioon tagab optimaalse tasakaalu kõvaduse ja painduvuse vahel. Pehmenduseks on madratsi mõlemad pooled vooderdatud kvaliteetse porolooni ja vatiiniga, millel on kõrgendatud tihedus. Une ajal saab kogu keha 7 piirkonda vajaliku toetuse, pannes keha loomulikku asendisse. See garanteerib täielikku lõõgastumist ja taastumist.

Ernesto on nagu kaks madratsit ühes, sest see on mõlemalt poolt erineva jäikusega. Madratsi omanik võib vabalt valida poolt, mis annab talle maksimaalse mugavuse magamise ajal. Individuaalne valik jäikuse reziimil ja võimalus seda igal ajal muuta - see lahendus on väga mugav ja funktsionaalne iga kasutaja jaoks.Antiallergilised omadused - see on Ernesto madratsi eelis. Neid omadusi annab suure tihedusega madratsi ümbris Aero ja 3D-võrk, mis võimaldab piisava õhu läbilaskvuse une ajal. Madratsi ümbris Aero on eemaldatav ja masinas pestav kuni 60-kraadise veega.


Sõltumatu vedrustus.Iga vedru madratsi sees on pakitud eraldi kangast kotikesse ja vedrud liiguvad üksteisest sõltumatult.
Tänu sellele kohandub madrats ideaalselt keha vormiga. Sellist tüüpi madratsil saavad mugavalt magada kaks inimest, ilma et nad üksteist häiriks, isegi kui nende kehakaal erineb oluliselt.Ortopeedilised omadused:Madrats toetab optimaalselt selgroogu ja aitab säilitada selle loomulikku joont. Lisaks parandab vereringet ja aitab lõdvestada lihaseid. Tänu 7 erineva ala jäikusele on tagatud maksimaalne mugavus ja õige kehahoiak. 7 ala on jaotatud järgmiselt: pea-, õla-, nimme-, vaagna-, reie-, sääre- ja jalalaba piirkond. Igale kehaosale on määratud individuaalne tugi. Madrats reageerib survele ning jaotab koormuse ühtlaselt.

 

Mõõdud:80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200 200x200 
Hind:175€195€220€255€295€340€375€445€

Valige sobiv mõõt menüüs!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!